Triatlon klub Klatovy

Vaše názory, ankety

6 ledna 2005

NAŠE ODPOVĚĎ 

VÁŽENÍ CYKLISTIČTÍ NADŠENCI!

S malým zpožděním předkládám propozice a zatím jen tiskovou verzi přihlášky na 12. ročník cyklomaratonu Author Král Šumavy. Původně jsme plánovali zveřejnění propozic spolu s rozjetým přihlašováním po internetu, ale vzhledem k drobným technickým mouchám si na I-přihlášky budete muset chvíli počkat. Nebudu slibovat datum, abyste mě zase nesepsuli, ale je to snad otázka maximálně týdne.

V průběhu ledna rozjedeme také zbrusu nové webovky, které zatím plníme, takže všechny linky na adrese níže nebudou fungovat. Nemusíte si ji ani pamatovat, protože tam bude za chvíli směřovat adresa www.authorkralsumavy.cz.

Takže propozice: http://www.sumavanet.cz/triatlon1/mtb_pr.asp

Váš závod na Vás čeká 28. května 2005.

Už se  těší Honza Antal a všichni nadšení POŘADATELÉ
Zde můžete zapsat svůj názor :

Jméno      E-mail či kontakt 

     


( 28.10.17 , 09:36 hod. )
Petr
Pancířské stráně letos opět nezklamaly. Pořadatelé si připravili i celkem příjemné počasí. Krásná lahůdka na závěr sezony a podzimní Šumava v kombinaci s cyklistickým závodem - to prostě nemá chybu. Jen taková maličkost, u prezentace jsem omylem dostal triko špatné velikosti (XL) a zjistil to až doma, tak bych rád nabídl, věnoval...

( 24.10.17 , 10:59 hod. )
Jirka
Dobrej, nezná někdo maraton Kronplatz King? Jaké jsou trasy, převýšení? V roce 2018 je zařazen do serie MME a nemohu najít podrobnosti kromě toho, že je trasa 72 a 42 km.Záběry na youtube jsou lákavé, ale přece jenom roky nezastavím i když věk  je jenom číslo.  Děkuji  Jirka

( 07.09.17 , 06:46 hod. )
Dušan
Zdravím. Prosím vás, vytváří se letos dvd z mtb? Nikde jsem zatím neviděl odkaz nebo jsem přehlédl..? Děkuji.

( 30.08.17 , 20:50 hod. )
Mirek
Děkuji za doplnění výsledků a prosím o zařazení na konec, protože jsme nejeli Zhůří (přijeli po čase)ale rovnou na Srní s Lubošem. A prosím o doplnění kolegy Luboše Dopity st.č. 57. Dle On line výsledků má MU  -0:33:29,7 ; MÚ 2 0:48:53,1; MÚ 3 - přijel cca 3 minuty přede mnou (místo Zhůří rovnou Srní -není on line čas). MÚ 4 - 0:14:19,7

( 28.08.17 , 20:52 hod. )
Kolbaba
Díky pořadatelům, že navzdory četnickým bodákům nenechají Krále zahynout. Letos to bylo lepší než loni a doufám, že horší než napřesrok. Přimlouvám se za změření a zveřejnění celkového času jízdy. Tím bychom se posunuli blíže k pojmu maraton.

( 28.08.17 , 14:23 hod. )
vt
Prima akce, stale neprestavam doufat v plnohodnotneho Krale, ale i tato forma je zajimava. Co pristi rok protahnout vyjizdku na Spicak nebo Pancir? ;-)

( 27.08.17 , 22:28 hod. )
Mirek
startovní  číslo 30 - také nemám změřený 3 MÚ Myší domky - Srní ( ač jsem byl ubezpečen organizátory že ANO a upozorňoval jsem je, že tam už snímač nebyl) tak i na 4 MÚ - kdy snímače pípli, kolega co jel přede mnou čas má, já ve výsledcích NE. Ale věřím že dojde začátkem týdne ke kontrole a korekci výsledků...Nestíhali jsme časový limit !!!

( 27.08.17 , 22:23 hod. )
Koník
SUPER, SUPER, SUPER.... potoky našeho potu zalily silnice na tratích Krále Šumavy... Nádherný den a bohužel malá účast silničářů na Legendě... Děkuji organizátorům, pořadatelům, obsluze občerstvovaček, mechanikovi , prostě DÍKY, že jste pro nás Krále připravili!! Díky !!! Kdy se člověk projede na Horské Kvildě při 30°C!  I ta forma tohoto závodu má své kouzlo a nespoléhá jen na jízdu v háku a cílový sprint... Je spravedlivější za výkon, ale valící balík má také své kouzlo... Těším se za rok znovu. Poděkování i od "pana Luboše" a řady dalších účstníků

( 27.08.17 , 21:28 hod. )
Radim
Také se připojuji s díky pořadatelům! Stávající forma je celkem zajímavá, jen ten první měřený úsek a přejezd z něj nad Keply měl místy dost mizerný povrch (tráva, šotolina, kamínky), příště bych jej radši nahradil nějakým jiným úsekem (klidně třeba Velhartice, Zámyšl jako loni). Poslední připomínka k absolutním výsledkům dlouhé trasy - pod odkazem se skrývají výsledky z trasy krátké. Děkuji za opravu.

( 27.08.17 , 16:15 hod. )
Matěj
Krále jsem se zúčastnil už po osmnácté (počítám do toho i ty roky kdy se to jelo neoficiálně a cíl, byl na hřišti v Lubech, nebo v pivovaře v Bezděkově). Pokud jsem se zúčastnil, byl jsem vždy uveden ve výsledkové listině (třeba jako NC). Letos jsem dojel suverénně poslední (léta nezastavíš...), ale celou trať jsem poctivě zdolal! A projel všechny měřené úseky. Je možné, že na Srní jsem zamířil přímo k bufetu a minul časomíru, ale protože jsem nějaké písknutí zaslechl, domníval jsem se, že jsem to projel.  Proto mě mrzí (nechci říci se..), že  nejsem ve výsledcích alespoň jako neklasifikovaný. Startovní číslo 157

( 26.08.17 , 22:53 hod. )
Pavel Bart.
Zdravím všechny a pořadatele obzvlášť,
letos opět paráda, i tato forma má něco do sebe a krom tradičních známých míst letos extra díky za úsek Divišovice Šukačka:) - hodně povedená výživa, ten závěr byl u mě hodně o morálu:)

( 26.08.17 , 22:23 hod. )
Vaclav
Díky pořadatelům za skvelou akci! Příští rok opět rád přijedou! Díky!

( 15.08.17 , 06:03 hod. )
Martin
Přehled všech měřených úseků na AUTHOR Král Šumavy ROAD 2017
https://www.strava.com/segments/15499175
https://www.strava.com/segments/15616074
https://www.strava.com/segments/15673197
https://www.strava.com/segments/15673284
https://www.strava.com/segments/15733359


( 10.08.17 , 21:10 hod. )
Martin
Sprchy jsou v připravené - blízko náměstí (sokolovna)

( 09.08.17 , 12:20 hod. )
Mik
Dobrý den.
Možnost umytí, sprchování po dojezdu nebude možná?
Děkuji
M.

( 08.08.17 , 19:45 hod. )
Martin
Dobrý den všem, vzhledem k finalizaci povolení všech průjezdů vám zatím mohu nabídnout finální trasy v náhledu...185 Km - https://mapy.cz/s/1VINE
120 Km - https://mapy.cz/s/1VIMv . Jednotlivé měřené úseky budeme mít přesně potvrzené do konce tohoto týdne.

( 07.08.17 , 12:47 hod. )
Jiří Palouš
Dobrý den,mám dotaz.Kdy zveřejníte slibovanou mapu AKŠ Road .V propozicich slibujete,že se na oficiálních stránkách objeví v první polovině července,ale už je srpen a stále nic.Děkuji za případné informace. Jiří Palouš.

( 06.08.17 , 17:18 hod. )
Mirek
Skromný dotaz, kdy budou zveřejněny mapy a profily  MÚ.... zatím vím o prvních dvou MÚ dlouhé. Díky

( 02.08.17 , 08:16 hod. )
Franta Truhla
Miroslave, pokud jsou jich stovky, jmenujte alespoň 2 v Plzeňském kraji. Děkuji

( 31.07.17 , 10:40 hod. )
Vodička Miroslav
Dotaz na organizátory. Proč jde na jiných místech  v republice uskutečnit desítky, ne-li stovky podobných závodů a Král Šumavy s obrovskou tradicí má problémy. Celou dobu (několik let) co tuto problematiku sleduji si myslím, že chyba je v nediplomatickém jednání. Pokud se mílím, tak se zároveň touto cestou omlouvám. Přeji vám aby se Král Šumavy dostal do kalendáře jako silniční závod se vším co k tomu patří.Děkuji za pozornost. Mirek

( 17.06.17 , 09:51 hod. )
Jana Uhrová
Zdravim pořadatele silničního Krále Šumavy.Mám takový menší dotaz.Přijedeme s přítelem jižn po desáté na tuto vrcholnou akci léta do Klatov.Vždy jsme byli u Vas zpokojeni.Podporovali jsme Vás i v letech, kdy se Kral nejezdil jako závod.Jelikož jseme ve věku kdy pro nas nejsou stanoveny naše kategorie,zajímalo by mne zda se vratíte k bívalém   sistemu hodnocení.Toto třeba doře funguje u MTB.Děkuji odpověď Jana.

( 15.06.17 , 20:50 hod. )
Michal
Po přečtení propozic silničního krále mě ovládlo zklamání. To hlavně z toho důvodu, že oproti loňsku nenastala žádná změna. Loni jsem silničního krále jel. S podobou trati se nedá nic dělat z důvodu zatvrzelosti příslušných orgánů, ale doufal jsem, že nastane změna v organizaci závodu. Loni jsem nečekal zázraky a spoustu nedosatků přičítal krátké době, kterou měli organizátoři na přípravu. Rok se s rokem sešel a nic se bohužel nezměnilo. Dost mi vadilo to, že nebyl měřící koberec ani na startu ani v cíli. Celkový čas by jistě neurčoval pořadí cyklistů a cyklistek, ale do výsledkové listiny by měl být zařazen pouze ten závodník, který projede jak startem, tak dojede i do cíle. Bohužel vím, že loni tomu tak nebylo. Spousta místních cyklistů do cíle vůbec nedojela a po posledním měřeném úseku zamířila k domovu. Myslím si, že se objevili i jezdci, co neprojeli ani startem a do závodu se zapojili cestou. Takže jakápak trasa 185 km, když to pro někoho znamená 136 km? Rovněž pohled na vyhlášení vítězů byl velice tristní. Hrstka rodinných příslušníků před pódiem a hlášení do repráků na prázdné náměstí. Alespoň jakási losovaná tombola by jistě přilákala více účastníků a přiměla i několik dalších, aby dojeli alespoň do cíle. Vyhlášení vítězů by pak působilo mnohem lepším dojmem.
Silničního Krále Šumavy mám rád. Zůčastnil jsem se ho již 15x. Nikdy jsem nebojoval o pódium, ale užíval si krásnou přírodu a atmosféru závodu. Výše popsané jsou však hlavní důvody toho, proč letos po mnoha letech Krále Šumavy vynechám. Snad se v budoucnu něco změní a budu mít opět důvod do Klatov přijet. Díky za roky minulé.

( 31.05.17 , 15:05 hod. )
Klára
Můj první Král a byl naprosto úžasný. Skvělá trasa, skvělá organizace, moc milí pomocníci, báječná atmosféra, přehledně značená trasa, výborné občerstvení. Moc jsem si to užila a čerpám z toho ještě dnes. Slunečné počasí bylo třešinkou na dortu. Těším se na další ročník. Kolu zdar :-)

( 29.05.17 , 21:01 hod. )
Koník
KRÁL ŠUMAVY MTB...LUXUSNÍ počasí.... TRAŤ.... trasa Krále se vrátila ke kořenům biku, do lesa a nahoru, dolu... jelo se hodně po lesních, polních a šotolinových cestách mimo civilizaci...Uffff začalo se stoupat hned od náměstí a přestali jsme stoupat či klesat na 105 km.... poslední 2km byly namotány po poli a v lesíku s NÁDHERNÝM MAZLÁKEM (tj. ani tekutým, ani pevným bahnem hloubky tak 5cm, přes kořeny, stromy, mezi stromy a zadní kolo tancovalo kankán.... V lesích okolo Kochánova a Keplí bylo dost míst, které připomínaly, že zima byla dlouhá a před měsícem zda byl ještě sníh a na nás zbylo to bahno. Brody: ty tři hlavní brody - hluboké, studené a nádherně vždy umyli kola, záda a super zchladila lýtka. a spousta těch drobných..Občerstvovačky velmi dobře zásobené, Penco má dobrý ionťák, Birell, polívka, čaj, salámy, banány, hrozinky, pomeranče, jablka, koláče,... super obsluha....
Přemýšlím co psát, jsem pln dojmu nádherné Šumavy, velkého kamarádství, super lidí a nádherného bajku.... Koník jistil Krále zezadu, přes technické problémy domestika ( prasklý drát - centrování. výměny duše, nefungující zadní tlumič, takže trpěl mořskou nemocí a přidali se žaludeční problémy, kdy se přežral pomerančema... ) a já nohy z nebes jsem také rozhodně neměl (křeče se ale kupodivu nedostavili). Po překonání osobní krize, kdy nás dorazila střední jsem nakonec dokončil Krále na DEVÁTÉM místě v kategorii.... můj NEJLEPŠÍ Výsledek v historii ...

( 29.05.17 , 19:38 hod. )
Pavel
<<< Fotogalerie z MTB Krále 2017 - zde >>>

Další fotografie budou ještě přibývat…

Výzva: fotili jste na cyklomaratonu? Rádi vystavíme vaše zajímavé fotografie…
Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz

( 28.05.17 , 11:19 hod. )
Vítek Čermák
Posílám nominaci na cenu fair play pro bikera gentlemana Tomáše z Klatov, startovní číslo 972, který mi na 20. km dlouhé trasy pomohl vyřešit problém s nadvakrát překrouceným a zdeformovaným řetězem a ztratil tak dobrých 15-20 minut a naději na lepší umístění.
Palec nahoru!
Vítek

( 28.05.17 , 10:55 hod. )
Hanka
Ahoj přátelé,musím vám též vyseknout velkou poklonu za přípravu tak náročného závodu jakým je Král...všude krásně vysečené cestičky ap...no paráda pánové, už jsem jela po dvanácté a opět spokojenost:))Manowar na startu má vždy grády!v pozadí s vaším krásným Klatovským náměstím....tak jen tak dál a dostatek sil do dalších ročníků!!!

( 27.05.17 , 18:30 hod. )
Vlasta
Ahoj kamarádi, velký obdiv a velký dík za letošního „Krále“. Jel jsem teprve po sedmé, ale byl to pro mne bezesporu nejlepší ročník. Nový pytlík na krátké trase byl super, trasa perfektně upravená a značená, skvělí vaši pomocníci na celé trase. I dojezd do cíle z druhé strany byl dobrý nápad, více prostoru za cílem, plynulý odchod po asfaltovém chodníku. No a to počasí jste opravdu lepší nemohli zařídit. Díky, díky, díky a zase za rok a ahoj :-)

( 27.05.17 , 13:55 hod. )
R.L.m
Ahoj. Počasíčko Vám vyšlo jak vyšité, prostě krááásně, nááádhera. Na  Rajčeti je pár obrázků co jsem narychlo zachytil na střední trase - album s názvem "Obrázky z AKŠ MTB 2017 - 70km střední" (bezplatně pro nekomerční použití :o) R.

( 26.05.17 , 15:42 hod. )
Standa
Tak přátelé.......vzhůru do bezvědomí.Ať se daří všem.Ahoj.

( 24.05.17 , 11:29 hod. )
Martin
to Martina:AUTHOR Král Šumavy MTB 2017

PROGRAM:
26.5.2017
14:00 - 22:00
fotbalové hřiště Luby - prezentace, výdej startovních čísel, prodejní stánky, servis kol AUTHOR   16:00 - 20:00
 
náměstí Míru Klatovy - Královské kostky
16:00 - 17:45 - prezentace
17:00 -17:45 - trénink na trati
18:00  - start

27.5.2017
6:00 -9:45 fotbalové hřiště Luby - prezentace, výdej startovních čísel

START:
7:30 - trasa 105 km
9:00 - trasa 70 km
10:00 - trasa 40 km
od 12:00 příjezd prvních závodníků do cíle fotbalové hřiště Luby
16:00  beseda s hosty maratonu a vítězi
18:00  vyhlášení výsledků
20:00  začátek večerního programu, kapely Pilsner QUEEN tribute band, BRENDA 5

INFORMACE:v sobotu od 10:00 je otevřená Shopping zóna, kde bude možnost soutěžit s THULE o dětský vozík za kolo a o pernamentky do BIKE park Špičák, dále doporučuji návštěvu restaurace Kolonáda v klatovském parku - je to na trase z náměstí do cíle.

( 24.05.17 , 10:25 hod. )
Martina
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zdali je možné vyzvednout si startovní číslo také už v pátek, pokud ano, kde a v jakém časovém rozmezí? Také by mě zajímalo, zdali je připraven v průběhu závodu také nějaký doprovodný program pro partnerky cyklistů? :-) děkuji

( 24.05.17 , 09:21 hod. )
Martin
to Jarda, parkoviste vyhrazene jen pro karavany neni, je moznost parkovat na P1 a nebo P2 cca 700m od cile,ale zde neni zadna moznost pripojeni elektriny nebo vyuzit mestsky kemp u plaveckeho bazenu info na www.klatovynet.cz

( 23.05.17 , 14:53 hod. )
Jarda
Ahoj, možná špatně hledám, ale nenašel jsem nikde informaci o možnosti zaparkování karavanu. Je možné s ním stát na parkovišti u cíle? Nebo jsou pro karavany vyhrazeny jiné prostory. Díky. pozn.: příjezd v pátek

( 22.05.17 , 12:00 hod. )
Víťa
to Petr. Dovolím si nesouhlasit. Majitel je velmi vstřícný a naopak pro najíždění necestu uvolnil již 14 dní před akcí. Jinak je to neveřejný pozemek a není to oficiální cesta. Máme s ním však velmi dobré vztahy. Necesta je již od víkendu krásně vyčištěná díky klukům, kteří na tom nechali ruce.

( 17.05.17 , 14:29 hod. )
Petr
Ahoj, pole v cestě opravdu je, loni tam bylo něco vysokého, měl jsem plnou kazetu :-) Ještě je super výjezd z Chlistova za občerstvovačkou 2x přes ostnatý drát a vyhrabané hromádky nějakých ostružinových prutů s trním :-( stálo by zauvažovat o jiném výjezdu na raketovou základnu, když majitel pozemku je tak nevstřícný a má zatarasenou cestu pro najíždění :-(

( 15.05.17 , 22:00 hod. )
mirek
to martin
 moc děkuji za info...:) takže ten  sjezd z kosmáčova do hoštiček je bez změn :) tam právě jsou ty brambory:D

( 15.05.17 , 10:52 hod. )
Víťa
to míra: přímo na startu na náměstí se přihlásit nedá.

( 15.05.17 , 08:02 hod. )
Martin
pro Mirka: bramborové pole na trase neevidujeme :-) nicméně o úseku cca 50m "vyspravené cesty" pomocí cihel víme, bohužel se to stalo na poslední chvíli a není možné předělat trasu, úsek je ale možné objet po kraji pole v trávě. Včera vyzkoušeno.

( 14.05.17 , 21:24 hod. )
mirek
ahoj všichni
 dnes sem jel prvních pár km krále a nevím jestli jezdim správně :D  přes řádky brambor a skoro celé cihly..... pro rejpaly dodávam, že jsem jel slušně a vše objížděl nebo tlačil a kolo nesl :)

( 13.05.17 , 20:52 hod. )
míra
Zdravim
Dá si přihlásit přimo na startu.

( 04.05.17 , 15:03 hod. )
JanaK
Ahoj vespolek, zdravím pořadatele letošního ročníku a ptám se - dala by se někde zjistit informace o typu a rozměrech triček (dámský/pánský střih?), aby se trefila správná velikost? ďďď

( 02.05.17 , 08:36 hod. )
Landyšák
Krále jezdím asi tak 15let,letos to vypadá,že ze zdravotních důvodů to nedám,ale co by to bylo za jaro bez čtyř dnů na Šumavě,bez Krále,to přece nejde,Ogare udělám vše abych alespoň krátkou"doplazil"do cíle.Tak na startu...:-D

( 26.04.17 , 13:57 hod. )
Martin
Informace k zařazení do první vlny:
1) rozhoduje pořadí na AKŠ MTB v roce 2016
2) kategorie ELITE je do první vlny zařazena automaticky

( 18.04.17 , 21:40 hod. )
Petr
Ahoj kamarádi, chci se letos přimluvit za ty chudáčky, zelené banány, které se vloni rozdávaly na občerstvovačkách. Pokud letos takové koupíte nebo dostanete, nechte je raději někde ještě dospat, aby zase nelemovaly trasu několik kilometrů za občerstvovačkami (celé nebo rozjeté). Chuť nezralého banánu jsem si dovezl u ústech až do cíle. Díky

( 12.04.17 , 09:52 hod. )
Štěpán
Dobrý den,
provedené platby nejsou zpracovávány okamžitě, ale nahráváme je do systému po dávkách. Během příštího týdne provedeme nový import a Vaše přihláška bude potvrzena.

Děkuji za pochopení
Štěpán Nováček

( 11.04.17 , 13:01 hod. )
Milan
Dne 6.4. jsem převodem poslal startovné 650kč na č.ů9830810257/0100 a var.s  na MTB70km stále mám nezaplaceno díky za zprávu

( 06.04.17 , 20:46 hod. )
radek
ahoj najdu někde profily tratí ? a večerní program v lubech ?

( 31.03.17 , 20:09 hod. )
Eva
Kolíkování 8.4.2017. Kudy povede trasa? Díky, Eva.

( 24.03.17 , 10:45 hod. )
Martin
https://mapy.cz/s/1v5ju
trasa kolíkování - 8.4.2017 v 9:00 na náměstí v Klatovech

( 21.03.17 , 19:36 hod. )
Martin
to Petr: krátká trasa je podle oficiálního měření finálně  46 km. Na trase 105 km zůstala zachována vzdálenost, ale nalezli jsme nový kopec, proto nám trochu narostlo převýšení.

( 21.03.17 , 09:04 hod. )
Petr
Ahoj, a krátká bude podle propozic 49km nebo podle popisu mapy 46km nebo podle mapy z gpsies 40,03 km :-) Díky za info.

( 09.03.17 , 22:44 hod. )
Martin
Tak dnes jsme uzavřeli trasy pro rok 2017. Pokud nás nepřekvapí nečekané technické potíže již nenastane změna.:-)

( 07.12.16 , 10:27 hod. )
Petr
Škoda jen, že i my všichni nemůžeme vidět, jak se trasa v průběhu příprav mění. Určitě by to bylo zajímavé sledovat :-)

( 05.12.16 , 15:37 hod. )
Víťa
pro Petr:
bylo to ve finále 42 km. Bohužel je téměř tradicí, že kvůli okolnostem zvěnčí se upravují tratě i třeba ještě v květnu. My to moc neovlivníme. I pro nás je to adrenalin až do závodu.

( 02.12.16 , 12:12 hod. )
Petr
Ahoj, v propozicích máte že krátká se loni jela 45km. Nebylo to spíš 40?

( 01.12.16 , 09:48 hod. )
Martin
AUTHOR Král Šumavy si pro vás připravil možnost získání zvýhodněného startovného na skupinu závodů: Královské kostky - Eliminátor 26.5.2017 AUTHOR Král Šumavy MTB - 27.5.2017 Pancířské stráně 21.10.2017 Pokud se již nyní přihlásíte na všechny tyto závody získáte slevu ve výši 200 Kč na celkovém startovném.

( 18.10.16 , 20:08 hod. )
Jirka
Trapné....s tím se nedá ani chlubit že to byl závod.Nechápu je se mohli potupně snížit k takovému závodu. to je fakt lepší to zrušit a vzpomínat na "hezké časy".

( 18.09.16 , 22:14 hod. )
Petr Lacina
No tento Král byl fakt fraška-komedie!!!..pořadatel, ale za nic nemůže.

( 30.08.16 , 20:16 hod. )
Mirek
Děkuji pořadatelům za nesložení zbraní a z organizování letošního silničního Krále. Docela  by mne zajímalo, kolik vyjelo aut ze zabezpečených křižovatek na 1.MÚ, kde stáli pořadatelé. Díky za posílení o pitné oázy, přišli vhod a obsluhy byli VZORNÉ.Díky.Co k trati: 2.MÚ byla zajímavá, ale bylo na ní dost lesního bordelu, a tak jsme bohužel spravovali (stydím se, jak jsme přijeli nepřipraveni :-) Šimanov je víc :-) ). Úseků by mohlo být víc a nemusí být jen do kopce :-) Čekání na 3.MÚ bylo poplatné rychlosti od oznámení k startovnímu výstřelu. Děkuji Vám všem za krásný závod, které podpořila i Azúrová Šumava (jen to ranní svítání mi chybělo), Díky,díky,,, PS. Ogare promiň, špatně jsem se díval do mapy, ach joo !!

( 28.08.16 , 14:01 hod. )
Pavel Hladký
Fotogalerie ŠumavaNet.CZ obsahuje přes 1900 fotografií z různých míst (start, cíl, Velhartice, Zhůří,…).
 VSTUPTE ZDE

( 28.08.16 , 12:48 hod. )
vt
Souhlasim s Mirkem. Cekani pred Zhurim by slo eliminovat vyjezdem na Srni + bufet a zpet ;-)
Diky.

( 28.08.16 , 09:53 hod. )
Mirek
Děkuji pořadatelům za AKŠ 2016. Užil jsem si to, byla to nádhera a překrásné scenérie Šumavy. Nový formát myslím je rozumný kompromis mezi závodem a požadavky policie ČR a cca hodinový výkon "na krev" místy pěkně bolel. Čekání na 3. MÚ beru jen jako drobnost a souběh nepřejících faktorů. Pokud by v příštím roce byla možnost zabezpečit v cíli sprchy, nápoj (voda, pivo, limo) po dojezdu bylo by to bez chyby. :-)

( 27.08.16 , 16:25 hod. )
FotoFofr
Fotogalerie s možností objednání z prvního měřeného úseku zveřejněna za webu Fotofofr.com

Tým FotoFofr.com

( 25.08.16 , 14:10 hod. )
Stanislav Raindl
Souhlasím s Martinem.7.30 je dobrej čas.

( 24.08.16 , 17:50 hod. )
Martin Exner
Tak si myslím dáme start hromadně v 7,30 a doufám, že se někde objeví i celkový čas, když už ten čip budeme mít. Budu mít 20. výročí, poprvé jsem jel Krále v září 1996, když nahoře sněžilo...

( 23.08.16 , 21:14 hod. )
Radka
Skvělá zpráva, že Král Šumavy ROAD ožívá! Díky všem věrným, kteří ho nenechali padnout do zapomnění. Vloni byla vyjížďka po Šumavě nádherná, letos mi to koliduje s jinou akcí, ale věřím, že nová tradice bude živa i za rok. Bez Svojší  a dalších by to nebyl ten správný amatérsko-silničářský život v české kotlině.

( 22.08.16 , 20:58 hod. )
Mirek
Mám zaplaceno od začátku srpna a pořád mám jako nezaplaceno :-(

( 09.08.16 , 22:59 hod. )
Stanislav Raindl
Jsem rád,že můžu být zase u toho a jsem rád,že se Vám pořadatelům povedlo oživit silničního krále.Ahoj-DÍKY MOC!!!

( 13.07.16 , 20:50 hod. )
Petr
Super zpráva z Klatov. Podle propozic se bude závodit pouze na měřených usecích? Celkový čas nebude?

( 12.07.16 , 15:50 hod. )
vt
Škoda zkrácení, ale i tak skvělá zpráva, díky!

( 10.07.16 , 09:50 hod. )
Lada
Ahoj. Díky všem pořadatelům za skvělou práci. Budu tam jako každý rok, i když se oficiálně nejezdil. Král Šumavy nezemřel, král Šumavy žije. Hurááááá.Láda,

( 08.07.16 , 12:53 hod. )
Martin Exner
Hurá, sláva, vždycky jsem věřil, že silniční Král neumře navždy. Už se těším, doufám, že podmínky policie budou přijatelné, umožní klasické trasy a nebude to nějaká finta.

( 04.07.16 , 21:26 hod. )
Koník
Kamarádi, DÍKY ... Zpráva roku!!!  BUDU TAM !!! Jste skvělý.   DÍKY

( 11.06.16 , 16:49 hod. )
Mike
Jako vždy perfektní závod a výborná organizace!
Je možné příště místo občerstvovačky na 12km jí dát někam později (třeba cca 20, 40, 60 km) ?
V cíli si vždy dávám rizoto, trochu jej dochutit...?
Mike

( 04.06.16 , 19:20 hod. )
Petr
Od roku 2000 jsem jel šestnáctkrát, s jednou výjimkou vždy nejdelší trasu. Myslel jsem, že letos pojedu naposled, věk je znát. Jiné závody už nejezdím. Ale asi si to ještě dám, ta trať je prostě nádherná... a proti loňsku jsou některá zlepšení - díky.

( 04.06.16 , 11:07 hod. )
caly
Velká poklona pořadatelům, za příjemně strávený víkend na Šumavě. Jel jsem KRÁLE ŠUMAVY poprvé na trati 103 km. Krásná a náročná trať. Na rozdíl od KPŽ i příjemné zpestření večera po závodě. Jde Vám o to, aby se celá rodiny zabavila. KPŽ je komerční závod.

( 03.06.16 , 09:40 hod. )
Poki
Jel jsem poprvé 70km a trasa je moc pěkná. Těžká a poměrně málo asfaltu ve srovnání třeba s KPŽ. Ten pytel u Zdebořic chápu tak, aby nejrychlejší z krátké nedojížděli ve sjezdu do Chlístova nejpomalejší z delších tratí. Jediné co se mi nelíbilo a je podle mě nebezpečné, je spojení tras cca 10km před cílem. Dojížděli jsme pomalejší z krátké a naše rychlost byla podstatně vyšší. Bylo tam spoustu nepříjemných momentů při předjíždění a občas to bylo " o hubu" i při vší ohleduplnosti. Chápu, že je těžké udělat další část trasy, ale pokuste se na tímto zamyslet. Díky za pěkný závod. Zb

( 03.06.16 , 08:15 hod. )
Pavel
Opět perfektní král jako každý rok. Drobné změny trati se myslím také povedly. Jen mě tak napadá, jaký je důvod toho pytle pro 45km trasu u Zdebořic? Já bych to nechal objet přes Barák všechny trasy, aspoň by se to o pár kilometříků prodloužilo:)

( 02.06.16 , 12:50 hod. )
Víťa
Děkujeme všem za kladné reakce. Hodně si jich vážíme, protože jsou pro nás symbolem ocenění naší práce. Už nyní přemýšlíme nad 24. ročníkem.

( 02.06.16 , 10:41 hod. )
Šimpík InstinkTT
Pro mě to byl první Král (70) a byl jsem opravdu nadšen. Trať nádherná a těžká, počasí skvělé, atmosféra i fanoušci a zázemí super.
A ty občerstvovačky...rohlík s vysočinou a Birrell. Mňam. :-D
Sherwood ke konci by byl fajn, ale zablokovali mi to tam pomalejší a méně zkušení jezdci z krátké trasy a tak se to tam na cca 2 minuty zastavilo a nešlo to nijak objet. :-(
Příští rok doufám zkusím 105.

( 02.06.16 , 08:58 hod. )
Láďa
Díky za opět perfektní organizaci. A za ten Sherwood palec hore též ;-)

( 31.05.16 , 20:15 hod. )
Petr
Závěr trati neměl chybu - místo deprese v rýžových polích výborně vymyšlený Sherwood.. skvělé, velká poklona organizátorům!

( 31.05.16 , 08:05 hod. )
Miluška
Krále jsem jela již po sedmé a opět, jako každý rok, musím vyseknout poklonu pořadatelům za skvělou práci, pro letošek objednali i krásné počasí. Jen je škoda, že na krátké trati chyběl brod, letos bych ho uvítala. Jinak příští rok naviděnou.

( 30.05.16 , 23:09 hod. )
Hanka
Milý přátelé Krále, jela jsem to již po 11nácté, a musím říct,  že nic se nemění na atmosféře, tohoto závodu, stále to má grády hlavně 105km a Manowar, na startu!! prostě jste skvělý! jedna velká paráda! ať to dál šlape v kolejích co nastavil František!!ať vám to jezdí!

( 30.05.16 , 21:29 hod. )
japajaz
Přátelé kdo jste jel čtyřicítku můžete se najít na japajaz.rajce.idnes.cz ,příjemné vzpomínání na 13tý kilometr a za rok slunce nad hlavou a dýchat z plných plic na některé trati KRÁLE ŠUMAVY

( 30.05.16 , 15:49 hod. )
JanaK
Děkujeme za supr den, který jsme s Vámi všemi mohli prožít. Trať, zázemí, organizace, kamarádi... Král je prostě srdcovka. Za rok na viděnou!!! Jana, i za Karla

( 29.05.16 , 22:37 hod. )
Pavel
Fotogalerii momentek od řady autorů naleznete zde…

Další fotografie budou ještě přibývat.

( 29.05.16 , 21:38 hod. )
Jindra
Ahoj, nenašel někdo tachometr Sigma BC 1609. Dlouhá trasa nejspíš jsem ho ztratil na obč. Keply. Děkuji

( 29.05.16 , 21:22 hod. )
FotoFofr
Fotogalerie s možností objednání z pátečního Eliminátoru - Královských kostek je umístěna zde:
www.fotofofr.com

Fotografie ze sobotního Krále jsme fotili pro KTFoto.com, budou umístěny na adrese www.ktfoto.com cca od čtvrtka.

Tým FotoFofr.com

( 29.05.16 , 16:06 hod. )
Jiří Mašek
Díky moc závodníkovi č.974-Jan Mareček za zapůjčení nýtovače,dal jsem jej do stánku Craft s odkazem a nechal vyhlásit moderátorem, snad se tedy vrátil zpět do jeho rukou.
Pořadatelům díky za skvělo organizaci, zajištění počasí,dobré zábavy a pohody. Za rok jsem u Vás zase.

( 29.05.16 , 14:21 hod. )
Lucka
Ahoj. Na krátké trase jsem měla cca 2km před cílem defekt.Ještě jednou moc díky závodníkovi, co mi duši vyměnil a dalšímu, který projížděl a půjčoval nám větší pumpu. Bohužel v cíli už jsem dotyčného nepoznala, a tak jsem pumpu nechala u pořadatelů.

( 29.05.16 , 11:58 hod. )
Víťa
Děkuji všem, kdo se jakkoliv podíleli na pořadatelství bikového Krále 2016. Až na naprosté drobnosti nemám co podstatného vytknout a těším se zase napřesrok.

( 28.05.16 , 22:13 hod. )
Vlada
Galerie cca 100 fotografii z 35 km 100vkovy trasy pod Chotesovem. A cca 600 fotografii z 22km 40tkovy trasy v Novem Dvore. Preji prijemne hledani.
matysekhosnedl.rajce.idnes.cz/

( 28.05.16 , 20:06 hod. )
Charlie
Ahoj, jestli jste někdo našel po dojezdu někde kolem jídelního stanu červený štítek k přilbě (Specialized S3 MT), prosím o maila, odměna jistá :) Děkuju!

( 27.05.16 , 21:57 hod. )
Zdeněk
Dobrý den, je možné přihlásit neregistrovaného závodníka i během zítřejšího rána, četl jsem níže v diskuzi, že ano. Ale v propozicích závodu jsem o tom nic nenalezl. Velice děkuji

( 26.05.16 , 23:42 hod. )
Pavel
Prodám startovné na Krále, dlouhá trasa. Cena 500,-

( 26.05.16 , 22:55 hod. )
Martin
Ano, přihlíšení je možné na místě od 14.00 do 22.00 a v sobotu od 6.30 do 9.30. Více informací v propozicích a na Facebookovém profilu.

( 26.05.16 , 22:26 hod. )
Martin
Ahoj, chci se zeptat, je možná registrace ještě zítra v Lubech? přihlášky online jsou bohužel už zablokované

( 25.05.16 , 22:49 hod. )
honza
ahoj - jake je prevyseni u 70km trati, diky a budu se tesit


Triatlon Klub Klatovy si vyhrazuje právo výmazu příspěvků a to bez udání důvodů. Mazány budou především ty příspěvky, které nesouvisejí s tématem diskuse nebo mohou urážet či pomlouvat jinou osobu či porušují pravidla slušného chování atd...


NÁVRAT NA PŘEDCHOZÍ STRÁNKU
HLAVNÍ STRÁNKA
O klubu, kontakty | Kalendář akcí | Cyklomaraton AUTHOR Král Šumavy
Názory, ankety | Malá fotogalerie | Aktuálně, výsledky

[CNW:Counter]